Hyde park

Życzenia świąteczne

Grudzień 22, 2016

Nasi Drodzy,

Zbliża się koniec roku, czas świąt, gorączkowych przygotowań, ale również snucia planów na przyszłość. To również czas na podsumowania.

Kochani! Bardzo dziękujemy za to, że przez ten rok byliście z nami. Szczególnie dziękujemy naszym Drogim Klientom, którzy odwiedzają nas co tydzień, pracują z nami i swoim zaangażowaniem i determinacją w osiąganiu celów, za każdym razem przypominają nam, jak piękną wykonujemy pracę. Pomagamy w realizowaniu marzeń o zdrowiu i pięknej sylwetce. Jesteśmy uczestniczkami małych, wielkich zmian, jakie zachodzą w życiu naszych podopiecznych! Dziękujemy za Wasze zaufanie, oraz za to, że w tak inspirujący sposób możemy uczestniczyć w Waszym życiu!

Dziękujemy również Naszym Wspaniałym Czytelniczkom i Czytelnikom, dla których stworzyłyśmy blog DIETA I URODA.

DIETA I URODA działa od września bieżącego roku. To wizytówka naszej pracy, ale również swoista platforma do kontaktu z Wami. Mimo tak krótkiego czasu już w tej chwili możemy się pochwalić ogromną ilością stałych czytelników, którzy regularnie odwiedzają ten portal. To wszystko motywuje nas do jeszcze lepszej pracy i sprzyja naszej kreatywności. Dziękujemy Wam za to!

Kochani, w ostatnim akapicie tego krótkiego wpisu, a który być może powinien pojawić się na początku, chciałybyśmy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia.

Niech te Święta i nadchodzący Nowy Rok będą dla Was czasem radości, wytchnienia i bliskości.

Niech cudowna atmosfera Świąt przegoni wszelkie smutki i przyniesie pewność oraz nadzieję, że Nowy Rok będzie obfitował w nowe pomysły, które sprawią, że Wasze życie nabierze nowych kolorów i wszystko układać się będzie, tak jak sobie to wymarzyliście.

Nade wszystko życzymy zdrowia i miłości. To w naszym odczuciu wartości, które sprawiają, że aż chce się chcieć!

Do zobaczenia w Nowym Roku!

Wasze dietetyczki

Zainteresują Cię

Bez Komentarzy

Skomentuj