Bliżej piękna

RATUNKU! MOJA MAŁA CZARNA SIĘ SKURCZYŁA…

Listopad 12, 2016

Dzisiaj do naszego centrum dietetycznego wpłynął taki oto e-mail:

Drogie Panie,

Dzisiaj normalnie się popłakałam. Wiem, że to moja wina. Na początku ważyłam 79 kg i schudłam ponad 10 kg. Poszłam na zakupy i kupiłam sobie sukienkę na imprezę miesiąc temu. Była idealna. Potem były  imprezy, urodziny i  małe co nieco wieczorem na poprawę humoru, w te jesienne ponure dni… Wczoraj spróbowałam włożyć sukienkę i jest ciasna na brzuchu, i nie mogę się dopiąć. Błagam was. Jutro impreza.  Co ja teraz zrobię? Nie mam nic innego do ubrania. Mam sobie jakieś oczyszczanie zrobić czy coś? Proszę pomóżcie. Kasia.

Z natury jesteśmy wrażliwe na łzy. Nie pozostawimy nikogo bez pomocy, zwłaszcza w kwestii, w której tak dużo umiemy zrobić! Ale niestety jeden dzień to trochę za mało…

Pani Kasi radzimy wykonać telefon do przyjaciółki, która na pewno poratuje jakąś superkreacją (polecamy z drapowaniem w okolicach brzucha), a po imprezie zapraszamy do nas na kurację, po której już na zawsze utrzyma osiągniętą masę ciała. Dajemy na to gwarancję:)

To nie pierwszy taki list, jaki odbieramy, dlatego chcemy wam dać wsparcie i przedstawić plan działania.

Panie, które planują wyjście na imprezę: andrzejkową, sylwestrową, albo w dalszej perspektywie karnawałową, i nie chcą dzień wcześniej przeżywać podobnych dylematów zapraszamy po specjalnie opracowaną przez sztab naszych dietetyczek kurację „Szczupła w 3 tygodnie”.

To nowość w naszym centrum

Jest to propozycja jednorazowego pakietu kuracji 3 tygodniowej, która ma na celu: poprawę sylwetki, oczyszczenie organizmu i samopoczucia.

Oto jej atuty:

– niska cena pakietu tylko  290,90 zł  za 3 tygodniową kurację

– brak konieczności przychodzenia do dietetyka co tydzień

– szczegółowo rozpisana dieta (idealna gdy brakuje ci pomysłów i czasu na przygotowanie posiłków)

– oprócz diety otrzymujesz zestaw suplementów wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej i detoksykację organizmu.

Dla kogo?

Możesz zastosować ją nie tylko przed balem. Dedykowana jest osobom, które dążą do perfekcji. Jeśli więc ostatnio pojawiło się u ciebie jakieś 3-5 dodatkowych kilogramów nie wiadomo skąd, to koniecznie musisz zastosować formułę „Szczupła w 3 tygodnie”. Skutkiem ubocznym kuracji może być również redukcja cellulitu… A zatem? Nie ma co zwlekać!

 

Na wypróbowanie naszego pakietu zapraszamy również osoby, które nie mogą się zdecydować na wielotygodniową kurację, a ewidentnie jej potrzebują. Jednorazowy cykl odchudzający formułą „Szczupła w 3 tygodnie” może być świetnym wstępem do późniejszej standardowej kuracji odchudzającej prowadzonej pod okiem naszych dietetyczek.

Serdecznie zapraszamy!

 

Aneta Moryl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zainteresują Cię

2 komentarze

 • Odpowiedz Monika Listopad 22, 2016 at 10:06 pm

  Witam
  Jestem w stanie zaakceptować taki skutek uboczny :). Jak można się do Pani zapisać na tą kurację? Pozdrawiam

  • Odpowiedz Redakcja Listopad 25, 2016 at 12:06 pm

   Zapraszamy do kontaktu pod adresami i numerami telefonów:

   Centrum dietetyczne Naturhouse w Krakowie ul. Kościuszki 68
   nr. tel. 12 247 15 24
   kom. 509 374 150

   Centrum dietetyczne Naturhouse w Krakowie, ul Kazimierza Wielkiego 32
   nr. tel. 12 294 53 19
   kom. 602 416 304

  Skomentuj